/
/
ma Hortenzia, Gergő névnap van
2017. November 17
5°C / 7°C
a honlap akadálymentes változata
KERESÉS
az oldalon

Siklós-máriagyűd önkormányzati buszjárat

 

 

 

Siklós – Máriagyűd - Siklós

Önkormányzati kisbusz megállói és indulási időpontjai

2014. szeptember 1-től érvényes menetrend:

A járat pihenő- és munkaszüneti napok, valamint ünnepnapok kivételével minden nap közlekedik.

Időpont

Megálló

7:00

Siklós, Művelődési Ház

7:03

Siklós, MOL kút

7:07

Siklós, Gyűdi út -focipálya

7:10

Máriagyűd, Szentkút u.

7:15

Máriagyűd, Szociális Otthon

7:18

Máriagyűd, Nyugdíjas Klub

7:20

Máriagyűd, Arany J. u. (italbolt)

7:24

Siklós, Gyűdi út -focipálya

7:27

Siklós, MOL kút

7:30

Siklós, Művelődési Ház

 

 

Időpont

Megálló

9:15

Siklós, Művelődési Ház

9:18

Siklós, MOL kút

9:22

Siklós, Gyűdi út -focipálya

9:26

Máriagyűd, Szentkút u.

9:30

Máriagyűd, Szociális Otthon

9:33

Máriagyűd, Nyugdíjas Klub

9:36

Máriagyűd, Arany J. u. (italbolt)

9:41

Siklós, Gyűdi út -focipálya

9:45

Siklós, MOL kút

9:50

Siklós, Művelődési Ház

 

 

Időpont

Megálló

14:00

Siklós, Művelődési Ház

14:03

Siklós, MOL kút

14:07

Siklós, Gyűdi út -focipálya

14:11

Máriagyűd, Szentkút u.

14:15

Máriagyűd, Szociális Otthon

14:18

Máriagyűd, Nyugdíjas Klub

14:21

Máriagyűd, Arany J. u. (italbolt)

14:26

Siklós, Gyűdi út -focipálya

14:31

Siklós, MOL kút

14:36

Siklós, Művelődési Ház

 

 

A vastagon szedett időpontok a tervezett pontos indulási időpontok, az egyes megállók között néhány perces eltérés előfordulhat!

 

A járatot minden siklósi állandó lakos, lakcímkártya felmutatásával, ingyenesen használhatja.

 

Térkép a buszjárat által érintett megállók elhelyezkedéséről: