ma Hajnalka névnap van
2017. Március 27
0°C / 12°C
a honlap akadálymentes változata
KERESÉS
az oldalon

Parkoló ellenőri álláshírdetés

Siklós Város Önkormányzata pályázatot hirdet

 „Parkoló ellenőr”

állás betöltésére!

Ha nincs állása,

Ha van állása, de váltani szeretne,

Ha rendszeres jövedelemmel szeretne rendelkezni,

Ha szeretne egy fejlődő csapat tagja lenni jelentkezzen!

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség,
  • Jó kommunikációs készség, empátia, stressz tűrés, problémamegoldó képesség, határozott kiállás,
  • Nyelvvizsga nem követelmény, de a nyelvtudás (horvát, német, angol) előnyt jelent.

Feladatok:

  • Siklós város fizető parkolási területén parkoló jegyek, bérletek ellenőrzése,
  • Szükség esetén parkolási pótdíj kiszabása,
  • Ügyfelek tájékoztatása a parkolási szabályokról.

Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyv szerint, heti 40 órás munkaidőben.

A bérről és egyéb juttatások lehetőségéről a személyes meghallgatás alkalmával tudunk tájékoztatást adni.

Az állásra való jelentkezéshez küldje fényképes önéletrajzát e-mailen a következő címre: parkolosiklos@gmail.com (tárgy mezőben kérjük minden esetben tüntesse fel az állás elnevezését).

Önéletrajzát személyesen a Parkolási csoport irodájában: 7800 Siklós, Köztársaság tér 8. „Szolgáltatóház” adhatja le.